Autoservisas Utenoje, Automobilių remontas Utenoje Važiuoklės,elektros įrangos remontas. Signalizacijų montavimas. Virinimo darbai aliuminio ir kitų metalų. Įpurškimo sistemų diagnostika. Airbag, abs. Kondicionierių pildymas 134A freonu, remontas Purkštukų ir degimo sistemų Plovimas Agip tepalai Dviašio autotraliuko muoma Ekskavatoriaus nuoma (Bobcat 743) minikrautuvas. VYNN'S - kondicionierių bakterijų ir blogo kvapo salone naikinimas Automobilių remontas Utenoje Dujinių balionų patikra Utenoje
Sequent
Blos Sistemos
Sistema Just
Multivožtuvai BRC
Aksesuarai

PRODUKTAI

   M.T.M. – BRC dujų įrangos įmonė, gaminanti pilną asortimentą kuro sistemų, konvertuojančių benzino sistemas į suskystintų dujų sistemas. Atsižvelgdama į rinkos reikalavimus, BRC siūlo nuo paprastų karbiuratorinių sistemų įrangos iki sudėtingiausių įrengimų (skirtų Euro IV automobiliams su OBD diagnostika).

   “Sequent” yra ypatingai svarbus BRC produktas: tai yra moderni, naujoviška ir įmantri dujų įpurškimo sistema, kurią lengva įmontuoti. Naudojama dėl pažangios technologijos ir aukštos kokybės praktiniame naudojime.

   Visi BRC komponentai, kurie sukurti ir išvystyti įmonės viduje, kuriami naudojant naujausias piešimo sistemas CAD 3D, statinių ir dinaminių išbandymų laboratorijas, skirtas įvairių rūšių automobilių ir dujų įrangos išbandymui su modalia analizės sistema.

   BRC produkcija yra projektuojama ir gaminama remiantis aukščiausios kokybės standartu UNI EN ISO 9001:2000 (kokybės sistemos pažymėjimas), laikomasi taisyklių (R67-01, R110 ir ISO 15500) ir atitinka EEC kenksmingų dujų išmetimo (Euro III ir Euro IV) ir EMC normas. Perdirbimai apima didžiulį vidaus įrengimo centrą, kur nulinis kilometras EOM, automobilių dujų įrangos produkcijos, užima vietą skirtingose OEM. BRC gamybos procesai susiduria su griežtais OEMsi kokybės standartais.