Autoservisas Utenoje, Automobilių remontas Utenoje Važiuoklės,elektros įrangos remontas. Signalizacijų montavimas. Virinimo darbai aliuminio ir kitų metalų. Įpurškimo sistemų diagnostika. Airbag, abs. Kondicionierių pildymas 134A freonu, remontas Purkštukų ir degimo sistemų Plovimas Agip tepalai Dviašio autotraliuko muoma Ekskavatoriaus nuoma (Bobcat 743) minikrautuvas. VYNN'S - kondicionierių bakterijų ir blogo kvapo salone naikinimas Automobilių remontas Utenoje Dujinių balionų patikra Utenoje

KONDICIONIERIŲ PILDYMAS, DIAGNOSTIKA IR REMONTAS

Pildome kondicionierius 134A freonu. Prieš pildant patikriname sistemos sandarumą. Diagnozuojame kondicionierių gedimus ir juos šaliname.

KONDICIONAVIMO SISTEMOS BAKTERIJŲ ir SALONO KVAPŲ ŠALINIMAS

Vis daugiau naujų automobilių turi įrengtą oro kondicionavimo sistemą.

PROBLEMA

Atsižvelgiant į tai, kad oras cirkuliuoja per aušinamo garintuvo groteles, ant metalinių paviršių kondensuojasi drėgmė.

Kondicionieriaus aušintuvo plokštelės yra arti viena kitos, kad būtų didesnis aušinimo paviršius. Vandens lašai, dėl paviršiaus įtempimo, lieka ant sienelių. Su oru iš išorės patenka bakterijos, grybeliai, ir kiti teršalai, kurie dėl drėgmės, vėsos bei šviesos trūkumo, prisideda prie mikroorganizmų formavimosi ir dauginimosi. Įjungus kondicionierių dauguma bakterijų ir grybelių patenka į automobilo saloną.

Jų įkvėpus keleiviams gali dirginti akis bei kvėpavimo takus. Šios bakterijos gali sukelti alergiją ar uždegimus.

Trečiosios kartos aparate buvo pridėta funkcija, kuri pašalina kvapus (būtent ozonavimas ir specialaus skysčio Air Purifier naudojimas), nesusijusius su bakteriniu užterštumu oro kondicionieriaus garintuve.

SPRENDIMAS

Pašalinkite nešvarumus ir nuvalykite garintuvo paviršių, siekiant ilgam laikui užkirsti kelią naujų mikroorganizmų atsiradimui.

1,7 MHz dažnio ultragarso elementas paverčia skystį į mažus lašelius, kurių skersmuo <5 mikronų. Šie garai yra išpučiami iš ventiliacijos. Airco-Clean poceso metu, garai praisikverbia per filtrus ir garintuvą ir pašalina nešvarumus.

Apdorojimas trunka apie 15 minučių 22°C antiseptiku Airco-Clean® arba 11 minučių esant 22°C skysčiu Air Purifier, ir automatiškai sustoja, kai jis pasiekia minimalų skysčio lygį arba pasibaigus apdorojimo laikui. Esant aukštesnei temperatūrai, apdorojimo laikas sumažėja, mažesnei - padidėja. Įrenginys automatiškai apskaičiuoja tinkamą apdorojimo laiką.

Ozono generatorius gamina ozoną užprogramuotą laiką (15 ar 30 minučių). Generatorių galima įjungti tik esant 60 ml produkto Air Purifier. Produktas yra naudojamas nemalonių kvapų pašalinimui ir padidina ozono kiekį automobilio salone.

Kasmetinė profilaktika leidžia pastoviai mėgautis maloniais kvapais ir panaikina įvairias infekcijas oro kondicionieriuje.

NAUDOJAMOS PRIEMONĖS

 • Nuo oro kondicionieriaus garintuvo pašalina riebalines nuosėdas, dulkes ir kitokius nešvarumus.
 • Oro kondicionavimo sistemose panaikina blogus kvapus ir nikotino kvapą ir ilgai neleidžia jiems vėl atsirasti.
 • Neutralizuoja mikrobinį užteršimą, grybelio augimą ir bakterijų dauginimąsi oro kondicionavimo sistemoje ir juos tiesiog nuplauna.
 • Apsaugo nuo alerginių reakcijų (čiaudulio, kosulio, akių sudirginimo, gerklės skausmo).
 • Dėl labai smulkaus išpurškimo naudojant „Wynn's Aircomatic®" įrenginį susidaro labai smulkių lašelių dispersija ir užtikrinamas geras poveikis garintuvui.
 • Po apdorojimo automobilyje lieka malonus ir gaivus kvapas.
 • Panaudotos paviršinio aktyvumo medžiagos yra biologiškai skaidžios, remiantis bandymų metodu OECD 301 A-F.
 • Šio produkto antibakterinis ir priešgrybelinis efektyvumas buvo išbandytas pagal standartus NEN-EN1040; NEN-EN 1275; NEN-EN 1276; NEN-EN 1650; NEN-EN 13697 (švarus paviršius ir užterštas paviršius) šiems mikroorganizmams: pseudomonas aeruginosa (1); escherichia coli (2); staphylococcus aureus (3); enterococcus hirae (4); candida albicans (5); aspergillus niger (6).
 • Preparato poveikis buvo užfiksuotas praėjus ne daugiau kaip 15 minučių po kontakto, išskyrus NEN-EN 13697 (užterštas paviršius) bandymą, kurio metu baktericidinis poveikis (3) ir (4) bakterijoms buvo pastebėtas po 60 minučių poveikio.

Ultragarsinis oro gaiviklis, skirtas naudoti transporto priemonių viduje Neutralizuoja ozoną po apdorojimo ozonu naudojant „Aircomatic III".
 • Neutralizuoja blogus kvapus chemiškai reaguodamas su jų molekulėmis.
 • Akimirksniu pašalina blogus kvapus, pvz., cigarečių dūmų, naminių gyvūnų, kūno kvapus, šiukšlių, svogūno, česnako, virtuvės kvapus, išsipylusio maisto, vėmalų, pelėsių, drėgmės tvaiką, šlapių drabužių kvapą.
 • Poveikis išlieka ilgai, nes priemonė sureaguoja su kvapo molekulėmis ir jas neutralizuoja.
 • Ne paprasčiausiai užmaskuoja, o iš tikrųjų panaikina kvapą.
 • Smulkiai paskleidžiamas „Wynn's Aircomatic II" arba III prietaisu, apdorojama visa erdvė.
 • Pašalina blogus kvapus iš audinių, pvz.: baldų, automobilių ir laivų sėdynių, kilimų ir užuolaidų.
 • Naudojant kartu su ozono funkcija „Aircomatic III" įrenginyje, jis sukuria net geresnius rezultatus ir sėkmingai neutralizuoja netgi blogiausius kvapus.
 • Akimirksniu neutralizuoja išlikusį ozoną (slopinimo priemonė) automobilio salone po apdorojimo ozonu naudojant „Aircomatic III", todėl galima saugiai lipti atgal į automobilį.
 • Palieka gaivų ir malonų kvapą.
 • Nepalieka dėmių.
 • Skirtas naudoti tik kartu su „Wynn's Aircomatic III prietaisu.