Autoservisas Utenoje, Automobilių remontas Utenoje Važiuoklės,elektros įrangos remontas. Signalizacijų montavimas. Virinimo darbai aliuminio ir kitų metalų. Įpurškimo sistemų diagnostika. Airbag, abs. Kondicionierių pildymas 134A freonu, remontas Purkštukų ir degimo sistemų Plovimas Agip tepalai Dviašio autotraliuko muoma Ekskavatoriaus nuoma (Bobcat 743) minikrautuvas. VYNN'S - kondicionierių bakterijų ir blogo kvapo salone naikinimas Automobilių remontas Utenoje Dujinių balionų patikra Utenoje
Sequent
Blos Sistemos
Sistema Just
Multivožtuvai BRC
Aksesuarai

SISTEMA JUST

   Į automobilius su katalizatoriais, atitinkančiais Euro IV standartą, rekomenduojama įdiegti suskystintų dujų Sistemą Just. Pagrindinė kontrolės sistema, esanti mikroprocesoriuje, leidžia gauti puikų kuro mišinį. Dėl paprasto ir efektyvaus skirtingų funkcijų suderinimo, sistema leidžia lengvai startuoti, optimizuojant kiekvieną elektroninės kontrolinės sistemos veiksmą.

   Sistemos valdymo lankstumas, optimizavimas ir galimybė atlikti keletą funkcijų, Just sistemą iškelia tarp pažangiausių Lambda kontrolės sistemų, pagrįstų taktiniu varikliu.

   Lambda signalu ir emuliacija, Ši sistema leidžia: perprogramuoti elektroninės kontrolinės sistemos atmintį, kontroliuoti įpurškimą, diagnozuoti įrangą, analizuoti ir keisti jau esamus elektroninės sistemos duomenis ir t.t. Galima sujungti rezistorinius sensorius su Holo efekto davikliais.

   Yra išleistos Holo ir rezistorinės versijos.